Naar de inhoud
Pak je bonus

Hoe snel betaalt Betbay uit?

Betbay betaalt uiterlijk 72 uur na goedkeuring door de betaalafdeling uit. Daarvoor controleert Betbay je documenten, ook in maximaal 72 uur.

72 uurmax. na goedkeuring

Op deze pagina8 onderdelen
  1. 01Welke betaalmethoden heeft Betbay?
  2. 02Hoeveel moet je minimaal storten?
  3. 03Hoe lang duurt een opname?
  4. 04Welke opnamelimieten gelden?
  5. 05Moet je je storting eerst inzetten?
  6. 06Welke documenten vraagt Betbay?
  7. 07Kost een slapend account geld?
  8. 08Meer vragen over de Betbay kassa
V1

Welke betaalmethoden heeft Betbay?

Bank, kaart, MiFinity, prepaid.

Vanuit Nederland toont de kassa directe bankbetaling, Visa, Mastercard, MiFinity, Flexepin en CashLib; opnemen gaat via de bank of MiFinity.

Directe bankbetaling werkt via je eigen bank: je kiest je bank en bevestigt de betaling in je bankomgeving. Flexepin en CashLib zijn alleen om te storten. Plan dat vooraf, want je neemt op via dezelfde weg als waarmee je stortte.

MethodeStortenOpnemen
Directe bankbetaling€20 tot €2.000€100 tot €1.000
Mastercard€20 tot €2.000alleen storten
Visa€20 tot €2.000alleen storten
MiFinity€20 tot €2.500€25 tot €1.000
Flexepin€20 tot €250alleen storten
CashLib€20 tot €150alleen storten
V2

Hoeveel moet je minimaal storten?

€20, ook voor de bonus.

Bijna alle methoden starten bij €20; voor de welkomstbonus is dat ook het minimum. Een paar dagacties vragen €25 of €50.

  1. Kassa openenNa het inloggen de kassa openen en storten kiezen.
  2. Methode kiezenDe lijst toont minimum en maximum.
  3. Bonus kiezenIn het keuzeveld, of bewust zonder bonus.
  4. Bedrag bevestigenHet geld staat daarna op je account.
  • Welkomstbonus stap 1 tot 3: €20.
  • Maandag, dinsdag, zaterdag: €25.
  • Vrijdag: €50.
  • Directe VIP: één storting vanaf €1.000.
  • Mastercard
V3

Hoe lang duurt een opname?

Tot 72 uur na goedkeuring.

Betbay betaalt uit na goedkeuring; de verwerkingstijd van je bank komt daarbij. Lopende opnames worden geannuleerd als Betbay om documenten vraagt.

  1. AanvraagOpname aanvragen in de kassa.
  2. ControleBetbay checkt account en documenten, tot 72 uur.
  3. GoedkeuringDe betaalafdeling keurt goed.
  4. BetalingUiterlijk 72 uur later is het geld onderweg.

Voor je eerste opname moet je ook je ID-gegevens invullen precies zoals ze op het document staan. Vaste tijden per betaalmethode publiceert Betbay niet.

Wat een opname vertraagt

  • Documenten ontbreken of zijn onscherp.
  • De naam op kaart of rekening klopt niet met je account.
  • Je storting is nog niet 3x ingezet.
  • Er loopt nog een bonus met openstaande inzet.
  • Je wilt opnemen via een andere methode dan je stortte.
V4

Welke opnamelimieten gelden?

€5.000 per dag.

Per maand is het €25.000. Winst boven €30.000 betaalt Betbay in maandtermijnen uit.

Per methode gelden ook eigen grenzen: via de bank neem je €100 tot €1.000 per keer op, via MiFinity €25 tot €1.000. De daglimiet hangt volgens de voorwaarden ook af van methode, verificatie en accountgeschiedenis. Win je €40.000, dan komt dat dus niet in één keer.

€5.000
per dag
€25.000
per maand
€30.000+
in maandtermijnen
3x
storting inzetten
V5

Moet je je storting eerst inzetten?

Ja, minstens 3x.

Neem je op zonder te spelen, dan mag Betbay de kosten van de betaling inhouden. Opnemen alleen via dezelfde methode en op je eigen naam.

Bij €50 storten is dat €150 inzet. De reden volgens de voorwaarden: stortingen zijn om te spelen, de regel moet witwassen tegengaan.

  • €20 gestort: minimaal €60 inzet.
  • €100 gestort: minimaal €300.
  • Met een actieve bonus geldt daarbovenop de bonusinzet, die meestal flink hoger ligt.
V6

Welke documenten vraagt Betbay?

ID, adres en betaalmiddel.

Uiterlijk vanaf €2.000 aan stortingen of opnames samen is de controle verplicht; soms ook een selfie met ID of een videogesprek.

Uploaden doe je in je account onder je profiel, tabblad «Documents». Betbay raadt aan dat meteen na de registratie te doen. Kassabonnen, handgeschreven notities en loonstroken gelden niet als adresbewijs. Lever je gevraagde stukken niet binnen 30 dagen aan, dan wordt je account bevroren.

  • Hele pagina fotograferen, niets afsnijden.
  • Naam, adres en datum moeten leesbaar zijn.
  • Maximaal 3 MB per bestand.
  • Bij kaarten alleen de eerste 6 en laatste 4 cijfers tonen.
  • IDidentiteitskaart, paspoort of rijbewijs
  • Adresdocument niet ouder dan 3 maanden, bijv. bankafschrift of rekening
  • Kaarteerste 6 en laatste 4 cijfers zichtbaar, CVV afdekken
  • FormaatJPEG, PNG of PDF tot 3 MB, niet bijgesneden
V7

Kost een slapend account geld?

Ja, na 6 maanden.

Na 6 maanden zonder inloggen rekent Betbay €10 per maand, na 2 jaar €15; cashbacksaldo vervalt meteen.

Niet ingelogd sindsWat er gebeurtBron
6 maanden€10 administratiekosten per maand, cashbacksaldo vervaltalgemene voorwaarden 6
2 jaar€15 per maandalgemene voorwaarden 6
langere tijdBetbay kan het account sluitenalgemene voorwaarden 6

Eén keer inloggen zet de termijn opnieuw in gang. Wil je stoppen, neem dan je saldo op en laat het account via de klantenservice sluiten.

V8

Meer vragen over de Betbay kassa

Hoe werkt directe bankbetaling bij Betbay?

Je kiest in de kassa je bank en bevestigt de betaling in je eigen bankomgeving, vanaf €20 tot €2.000 per keer.

Kan ik de valuta van mijn account wijzigen?

Nee, volgens de FAQ van Betbay kan de valuta na registratie niet meer worden gewijzigd. Kies hem dus meteen goed.

Hoe lang duurt de controle van documenten?

Tot 72 uur na het uploaden. Betbay laat het weten zodra de controle klaar is; ontbreekt er iets, dan neemt het team contact op.

Waarom is mijn opname geannuleerd?

Als Betbay documenten opvraagt, worden lopende opnames geannuleerd. Na de controle vraag je opnieuw aan. Upload je documenten daarom het liefst vóór je eerste opname.

Mag ik opnemen naar de rekening van mijn partner?

Nee, de naam op kaart of rekening moet precies kloppen met je Betbay-account. Ook binnen een gezin betaalt Betbay alleen aan de accounthouder uit.

Kost opnemen geld?

Vaste kosten noemt Betbay niet. Heb je je storting niet minstens 3x ingezet, dan mag Betbay de betaalkosten inhouden.

Bij wie kan ik terecht met een probleem met een opname?

Bij [email protected] of de livechat, in het Engels of Duits; klachten beantwoordt Betbay binnen 10 dagen.

Kan ik met crypto betalen?

Crypto staat niet in de kassa van Betbay. Vanuit Nederland zie je bank, kaarten, MiFinity en de prepaidkaarten Flexepin en CashLib.

Bronnen

  1. betbay.io, kassa (storten en opnemen)methoden en bedragen per methode
  2. betbay.io, algemene voorwaarden 56.10, 59 tot 63opname, limieten, 3x inzet, verplichte controle vanaf €2.000
  3. betbay.io, FAQ nr. 10 en 12documenten, controle, valuta
  4. betbay.io, algemene voorwaarden 6 en 25inactiviteit, klachten

Nagelopen op betbay.io. Acties kunnen wijzigen: de actiepagina en de kassa zijn leidend.

150% tot €1.500+ 150 free spins vanaf €20Speel nu