Wekelijkse cashback van Betbay: zoveel krijg je maandag terug
Betbay geeft elke maandag 5% tot 20% van je weekverlies terug, maximaal €5.000. Het percentage hangt af van je stortingen, en je zet het maar 1x in.
20%hoogste niveau vanaf €10.000 aan stortingen| Stortingen per week | Cashback | Bij €100 verlies |
|---|---|---|
| tot €50 | 5% | €5 |
| €50 tot €100 | 6% | €6 |
| €100 tot €200 | 7% | €7 |
| €200 tot €300 | 8% | €8 |
| €300 tot €500 | 9% | €9 |
| €500 tot €700 | 10% | €10 |
| €700 tot €1.000 | 11% | €11 |
| €1.000 tot €1.300 | 12% | €12 |
| €1.300 tot €1.600 | 13% | €13 |
| €1.600 tot €2.000 | 14% | €14 |
| €2.000 tot €3.000 | 15% | €15 |
| €3.000 tot €4.000 | 16% | €16 |
| €4.000 tot €5.000 | 17% | €17 |
| €5.000 tot €7.000 | 18% | €18 |
| €7.000 tot €10.000 | 19% | €19 |
| vanaf €10.000 | 20% | €20 |
Hoe berekent Betbay je verlies?
Betbay telt je stortingen van maandag 00:00 tot zondag 23:59, min je opnames en je huidige saldo.
| Post | Voorbeeld | Bron |
|---|---|---|
| Stortingen van de week | €400 | Weekly Cashback, punt 5 |
| min opnames (ook lopende) | €50 | punt 5 |
| min saldo op maandag | €100 | punt 5 |
| = verlies | €250 | |
| Niveau bij €400 stortingen | 9% = €22,50 | punt 7 |
Ook een opname die nog loopt, gaat eraf. Vraag je zondagavond €200 op, dan verlaag je je cashback, ook al staat het geld pas later op je rekening.
Andersom: zijn je saldo plus opnames hoger dan je stortingen, dan heb je die week gewonnen. Dan is er geen cashback, en dat is de betere uitkomst.
Hoeveel cashback krijg je deze week?
Vul je stortingen en je verlies in: de rekenhulp zoekt het niveau en houdt rekening met het maximum van €5.000.
- Niveau bepalenTotaal van je stortingen van maandag tot zondag.
- Verlies berekenenStortingen min opnames min saldo.
- CashbackVerlies keer percentage, maximaal €5.000.
- €1.200 gestort, €1.000 verlies: niveau 12%, dus €120.
- €80 gestort, €80 verlies: niveau 6%, dus €4,80.
- €20 verlies: onder €25, geen cashback.
- €12.000 gestort, €10.000 verlies: niveau 20%, dus €2.000.
Meer storten om een hoger niveau te halen, loont niet. Voorbeeld: wie €310 in plaats van €280 stort en alles verliest, gaat van 8% naar 9%. Dat geeft €27,90 in plaats van €22,40, dus €5,50 extra cashback voor €30 extra verlies.
Wanneer komt de cashback en hoe lang is hij geldig?
- Ma tot zostortingen van de week tellen
- Ma 07:00afrekening en bijschrijving
- 7 dagenom te activeren in «Available»
- 7 dagenvoor 1x inzet na activering
| Moment | Wat er gebeurt | Bron |
|---|---|---|
| Maandag 00:00 tot zondag 23:59 | je stortingen, opnames en saldo tellen mee | punt 1 |
| Maandag 07:00 | Betbay rekent af en zet de bonus in «Available» | punt 2 en 8 |
| Binnen 7 dagen | zelf activeren, anders vervalt hij | punt 9 |
| 7 dagen na activering | 1x inzet afronden | punt 11 |
Betbay boekt de cashback als casinobonus, activeren doe je zelf. Mis je de 7 dagen, dan vervalt hij. Na activering heb je weer 7 dagen voor de enkele inzet. Loopt er al een andere bonus, dan wacht de cashback tot die klaar is en kies je zelf welke bonus daarna start.
Welke spellen tellen voor de 1x inzet?
Slots tellen volledig, virtuele spellen en Lucky Games voor de helft, tafelspellen voor 20%. In het live casino mag je de cashback niet inzetten.
Wekelijkse cashback of live-cashback op donderdag?
| Kenmerk | Wekelijks | Donderdag live | Bron |
|---|---|---|---|
| Percentage | 5% tot 20% | 25% | actiepagina’s |
| Basis | stortingen min opnames min saldo | live-inzet min live-winst, alleen echt geld | punt 5 en punt 6 |
| Maximum | €5.000 | €150 | punt 6 en punt 7 |
| Bijschrijving | maandag 07:00 | volgende kalenderdag | punt 2 |
| Inzet | 1x, niet in het live casino | 1x, met bijdragen van live tafels | punt 10 en punt 11 |
€22,50 cashback heb je op slots na €22,50 inzet rond. Aan tafelspellen heb je daar €112,50 voor nodig.
| Spel | Telt mee | Inzet voor €50 cashback | Bron |
|---|---|---|---|
| Slots | 100% | €50 | punt 10a |
| Virtuele spellen | 50% | €100 | punt 10b |
| Lucky Games | 50% | €100 | punt 10d |
| Tafelspellen | 20% | €250 | punt 10c |
| Live casino | niet toegestaan | niet mogelijk | punt 10 |
- Slots100%
- Virtuele spellen50%
- Lucky Games50%
- Tafelspellen20%
- Live casinotelt niet
Welke grenzen gelden bij de cashback?
Minimaal €25 verlies en één casinoweddenschap in de week; per persoon één cashback per week. Winst uit cashback is beperkt tot 5x het bedrag.
Zie de cashback als pleister, niet als plan. Reken hem nooit vooraf in je budget. Wie verliest om het volgende niveau te halen, verliest altijd meer dan er terugkomt.
- €10 cashback levert maximaal €50 winst op (algemene voorwaarden 58.3.3a).
- Inzet met actieve cashback €0,50 tot €5 per spin.
- Niet te combineren met andere bonussen.
- Een bonusronde bewaren en pas na de inzet starten geldt als fraude.
Vragen over de Betbay cashback
Moet ik de cashback zelf activeren?
Ja, hij staat vanaf maandag in «Available» en moet je binnen 7 dagen activeren.
Hoort de donderdagcashback erbij?
Nee, dat is een aparte live-actie met 25% tot €150. Die wordt de volgende kalenderdag bijgeschreven en telt alleen verlies met echt geld aan live tafels.
Wat als ik in de week geen casinoweddenschap heb geplaatst?
Dan is er geen wekelijkse cashback, ook als je verlies hebt. Eén gewone spin op een slot is al genoeg.
Krijg ik cashback over lopende opnames?
Nee, lopende en afgeronde opnames gaan van je verlies af. Een opname die je zondagavond aanvraagt, verlaagt dus je cashback van maandag.
Is de Betbay cashback echt geld?
Hij komt als casinobonus met 1x inzet. Pas daarna kun je hem opnemen, met de gewone regels van de kassa.
Vervalt cashbacksaldo bij een slapend account?
Ja, volgens de algemene voorwaarden vervalt cashbacksaldo meteen na 6 maanden zonder inloggen.
Kan ik opnemen voordat de 1x inzet rond is?
Alleen als je de bonus annuleert. Dan gaan de cashback, de winst eruit en het ingezette bedrag van je saldo af.
Heb ik een code nodig voor de cashback?
Nee, Betbay zet hem elke maandag automatisch in «Available». Daar start je hem met één klik. Doe dat binnen 7 dagen, anders vervalt hij.
Bronnen
- betbay.io, «Weekly Cashback», punt 1 tot 20niveaus, afrekening, inzet, bijdragen
- betbay.io, algemene voorwaarden 58.3.3a en 6winstgrens 5x bij cashback, inactiviteit
Nagelopen op betbay.io. Acties kunnen wijzigen: de actiepagina en de kassa zijn leidend.