Naar de inhoud
Pak je bonus

Welkomstbonus van Betbay: zo werken je eerste drie stortingen

De Betbay bonus is verdeeld over drie stortingen van minimaal €20: 150% tot €1.500 met 150 free spins, dan 100% tot €5.000, dan 3 free spins per gestorte euro.

Pak 150% + 150 free spinsZonder bonuscode · 35x storting plus bonus · 30 dagen
Op deze pagina9 onderdelen
  1. 01Wat krijg je bij je eerste storting?
  2. 02Hoe werkt de bonus op je tweede storting?
  3. 03Hoeveel bonus en inzet levert jouw storting op?
  4. 04Hoeveel free spins krijg je bij je derde storting?
  5. 05Alle drie stappen van de Betbay bonus naast elkaar
  6. 06Hoeveel mag je met de bonus maximaal winnen?
  7. 07Welke spellen tellen mee voor de inzetvereiste?
  8. 08Hoe activeer je de Betbay bonus stap voor stap?
  9. 09Vragen over de Betbay bonus

Wat krijg je bij je eerste storting?

Op je eerste storting vanaf €20 geeft Betbay 150% tot €1.500 en 150 free spins op Big Bass Splash à €0,10 per spin. Waar Pragmatic niet beschikbaar is, draaien de spins op Wilds of Fortune van Betsoft.

StortingBonusInzet 35xBron
€20€30 + 150 FS€1.750actie, punt 4 en 7
€100€150 + 150 FS€8.750actie, punt 7
€1.000€1.500 + 150 FS€87.500actie, punt 5

Het volle bedrag van €1.500 haal je dus bij €1.000 storten. De 150 free spins zijn samen €15 spinwaarde en blijven 7 dagen geldig. Wat je ermee wint, zet je ook 35x in.

  • Alleen voor nieuwe spelers, alleen op de eerste storting.
  • Eén bonus per persoon, huishouden, IP-adres en betaalmiddel.
  • Starten de spins niet vanzelf? Dan staan ze in «Available» en activeer je ze zelf.
Neon-rol met 777 voor stap 2
Stap 2: de rol draait door met 100% tot €5.000.

Hoe werkt de bonus op je tweede storting?

Je tweede storting vanaf €20 verdubbelt Betbay met 100% tot €5.000. Je zet 35x storting plus bonus in, binnen 30 dagen.

Bij €100 krijg je €100 erbij en moet je €7.000 inzetten. Winst uit deze bonus is beperkt tot 10x je storting, bij €100 dus €1.000. Het plafond van €5.000 is vooral interessant als je toch al viercijferig stort.

Reken het even na: met maximaal €5 per spin heb je voor €7.000 inzet minstens 1.400 spins nodig, met €1 per spin zijn het er 7.000. Speel je alleen in het weekend, dan red je dat niet altijd in 30 dagen.

Hoeveel bonus en inzet levert jouw storting op?

Kies de stap en vul je storting in: je ziet direct de bonus, de inzet na 35x en de maximale winst uit de bonus.

De inzetvereiste telt over storting plus bonus, niet alleen over de bonus. Bij stap 1 en €50 is dat (€50 + €75) × 35 = €4.375. Deel dat door je gebruikelijke inzet, dan weet je hoeveel spins je voor de boeg hebt.

Welke storting?
Bonus€150Inzet 35x (storting + bonus)€8.750Max. winst uit de bonus€600

Berekend volgens de actievoorwaarden van Betbay. Controleer voor het storten de actuele voorwaarden in de kassa.

Gouden zeven met kroon voor stap 3
Stap 3: free spins in plaats van procenten, 3 spins per euro.

Hoeveel free spins krijg je bij je derde storting?

Bij je derde storting krijg je 3 free spins per €1 op Big Bass Splash: minstens 60 spins bij €20, maximaal 1.000 spins. Voor de winst noemt de actiepagina 35x, de algemene voorwaarden 20x: wat bij de bonus in de kassa staat, is leidend.

StortingFree spinsSpinwaardeBron
€2060€6actie stap 3, punt 5 en 6
€100300€30formule €1 = 3 FS
vanaf €3341.000 (maximum)€100actie stap 3, punt 6

De spins zijn 7 dagen geldig vanaf bijschrijving. Uit free spins win je maximaal €100, tenzij de actie iets anders zegt, en winst onder €0,10 wordt niet bijgeschreven. Meer dan €334 storten levert bij stap 3 dus geen extra spins op.

Alle drie stappen van de Betbay bonus naast elkaar

StapBonusMinimale stortingInzetLooptijd
Stap 1150% tot €1.500 + 150 FS€2035x storting + bonus30 dagen, FS 7 dagen
Stap 2100% tot €5.000€2035x storting + bonus30 dagen
Stap 33 FS per €1, 60 tot 1.000 FS€20FS-winst 35x30 dagen, FS 7 dagen

35x volgens de actievoorwaarden; controleer de actuele voorwaarden in de kassa. De looptijd staat bij de actie.

Hoeveel mag je met de bonus maximaal winnen?

Bonuswinst heeft een plafond: bij 150% maximaal 6x je storting, bij 100% maximaal 10x. Uit free spins is het maximaal €100, tenzij anders vermeld.

  • €50 storten met stap 1: maximaal €300 winst uit de bonus.
  • €200 storten met stap 2: maximaal €2.000.
  • Wat daarboven zit, vervalt (bonusvoorwaarden D.1.2).

Daarbij komt de inzetgrens: per spin minimaal €0,50 en maximaal €5. Spins daarbuiten tellen niet mee voor de inzetvereiste en winst eruit kan vervallen.

6x
storting bij 150%
10x
storting bij 100%
€5
hoogste inzet met bonus
€100
max. uit free spins

Welke spellen tellen mee voor de inzetvereiste?

Slots tellen voor 100%, virtuele spellen en Lucky Games voor 50%, tafelspellen voor 20%. Live spellen tellen niet voor casinobonussen, en een aantal slots telt helemaal niet mee.

Speel je €100 aan een tafelspel, dan telt Betbay maar €20 mee. Blijf voor de inzet dus bij slots en kijk vooraf in de Betbay bonusvoorwaarden: daar staat een lijst met titels waarvan de inzet helemaal niet meetelt.

  • Slots100%
  • Virtuele spellen50%
  • Lucky Games50%
  • Tafelspellen20%
  • Live casinotelt niet

Hoe activeer je de Betbay bonus stap voor stap?

  1. Account aanmakenRegistreer je en upload meteen je documenten, bonussen zijn er alleen voor geverifieerde accounts.
  2. Kassa openenKies de welkomstbonus in het keuzeveld bij het storten, een code is niet nodig.
  3. Minimaal €20 stortenBonus en free spins worden automatisch bijgeschreven.
  4. Inzetten35x binnen 30 dagen, inzet €0,50 tot €5.
Pak 150% + 150 free spins

Vragen over de Betbay bonus

Is er een Betbay bonuscode?

Nee, je kiest de bonus bij het storten uit de lijst; een code heb je niet nodig.

Heeft Betbay een bonus zonder storting?

In het welkomstpakket niet: alle drie de stappen vragen €20 storting. Geeft Betbay ooit free spins zonder storting, dan kun je daar volgens de bonusvoorwaarden maximaal €25 van opnemen.

Kan ik de bonus annuleren?

Ja, maar dan vervallen de bonus, de winst eruit en het bedrag dat je al hebt ingezet.

Speel ik eerst met echt geld of met bonusgeld?

Eerst met je echte geld, daarna met het bonusgeld.

Wat gebeurt er met andere bonussen terwijl er één actief is?

Die wachten tot 7 dagen in «Available» tot je ze activeert.

Moet mijn account geverifieerd zijn?

Ja, volgens de bonusvoorwaarden zijn bonussen er alleen voor volledig geverifieerde accounts.

Kan ik stap 2 overslaan en meteen stap 3 nemen?

De acties horen bij je tweede en derde storting. Elke stap krijg je maar één keer en alleen op die storting.

Bronnen

  1. betbay.io, actiepagina welkomstbonus stap 1stap 1: 150% tot €1.500, 150 FS, vanaf €20, 35x, 30 dagen
  2. betbay.io, actiepagina bonus op de 2e stortingstap 2: 100% tot €5.000
  3. betbay.io, actiepagina free spins op de 3e stortingstap 3: 3 FS per €1, 60 tot 1.000 FS
  4. betbay.io, algemene bonusvoorwaarden A, C, D, Einzetgrenzen, winstlimiet, bijdrage van spellen, zonder storting max. €25

Nagelopen op betbay.io. Acties kunnen wijzigen: de actiepagina en de kassa zijn leidend.

150% tot €1.500+ 150 free spins vanaf €20Speel nu