Naar de inhoud
Pak je bonus

Is Betbay Casino de moeite waard? Bonus, acties en kassa

Betbay Casino geeft je op je eerste storting vanaf €20 150% tot €1.500 plus 150 free spins. Daarna heeft elke dag van de week een eigen actie, en op maandag krijg je tot 20% van je weekverlies terug.

Pak 150% + 150 free spins18+ · vanaf €20 · 35x inzet
Rode duivel van Betbay met bliksems, BAR-symbool en kersen
Op deze pagina8 onderdelen
  1. 01Wat moet je weten voordat je bij Betbay speelt?
  2. 02Welke Betbay-actie loopt op welke dag?
  3. 03Hoeveel cashback geeft Betbay elke week terug?
  4. 04Welke spellen staan er in de lobby van Betbay?
  5. 05Heeft Betbay toernooien en jackpots?
  6. 06Hoe stort je en neem je op bij Betbay?
  7. 07Hoe word je bij Betbay direct VIP?
  8. 08Veelgestelde vragen over Betbay Casino

Wat moet je weten voordat je bij Betbay speelt?

Betbay is een online casino met slots, crashgames, jackpots en live tafels. Volgens Betbay zelf zijn het meer dan 15.000 spellen; het aanbod per land verschilt.

De site draait op betbay.io (ook wel gezocht als «Bet Bay») en is in het Engels; Nederlands zit niet in het taalmenu. De klantenservice werkt via chat en e-mail, maar niet in het Nederlands, dus schrijf in het Engels of Duits. Een bonuscode heb je nergens nodig: je kiest de actie bij het storten uit een lijst.

Plus- en minpunten van Betbay

WatPlus of minBron
Welkomstpakket over 3 stortingenplus: tot €6.500 bonus en tot 1.150 free spinsactiepagina’s stap 1 tot 3
Inzetvereiste 35x storting plus bonusmin: bij €100 storten zet je €8.750 inactiepagina, punt 7
Wekelijkse cashback met 1x inzetplus: 5% tot 20%, elke maandagWeekly Cashback, punt 2 en 10
Inzet met bonusmin: maximaal €5 per spinbonusvoorwaarden A.1.3
Opnemenplus: uiterlijk 72 uur na goedkeuringalgemene voorwaarden 62.1
Taal en supportmin: geen Nederlandscontactpagina

En hoe zit het met Betbay op Trustpilot?

Er bestaat een Trustpilot-pagina voor betbay.io, maar Betbay heeft die niet geclaimd en er staan nog te weinig beoordelingen op om er iets zinnigs uit te halen. Daarom geven we hier geen score. Lees liever zelf de voorwaarden: die zeggen meer over wat je kunt verwachten.

15.000+
spellen volgens Betbay
3
stortingen in het welkomstpakket
24/7
livechat en e-mail
72 uur
max. opname na goedkeuring

Bron: betbay.io, pagina’s «About Us» en algemene voorwaarden

Welke Betbay-actie loopt op welke dag?

Alle promoties per dag

Elke dag van de week heeft een eigen actie: reload op maandag, free spins op dinsdag, vrijdag en zondag, live-acties op woensdag, donderdag en zaterdag.

  • Maandag: 100% tot €200 vanaf €25 storten, 35x binnen 7 dagen.
  • Dinsdag: 10 free spins per gestorte euro, dus 250 bij €25 en 1.000 bij €100.
  • Woensdag: zet €50 in het live casino in en je krijgt €5 live-bonus plus 150 free spins.
  • Donderdag: 25% van je live-verlies terug, €5 tot €150.
  • Vrijdag: 350 free spins à €0,20 vanaf €50 storten.
  • Zaterdag: 100% live-reload tot €150 vanaf €25.
  • Zondag: 350 free spins zodra je €100 op slots hebt ingezet.

Let op: er is altijd maar één bonus actief. De rest parkeert Betbay tot 7 dagen in «Available». Alle voorwaarden per dag lees je bij de Betbay promoties.

Gouden gokkast met 777 en pijl voor de maandagreload
Maandag100% tot €200

Reloadbonus op je storting, 35x storting plus bonus, 7 dagen.

  • storting vanaf €25
Speel nu
Avonturier met hoed tussen zevens voor de dinsdagspins
Dinsdag10 free spins per €1

250 tot 1.000 free spins op Bigger Bass Splash, winst 35x.

  • storting vanaf €25
Speel nu
Gummybeer en roulettewiel voor de woensdagactie
Woensdag€5 live-bonus + 150 FS

150 free spins op Sweet Rush Bonanza à €0,20 plus €5 voor het live casino.

  • €50 inzet in het live casino
Speel nu
Gouden schoppenfiche voor de live-cashback op donderdag
Donderdag25% live-cashback

Tot €150 terug op verlies in het live casino, maar 1x inzet.

  • verlies vanaf €5
Speel nu
Zeus met bliksem tussen zevens voor de vrijdagspins
Vrijdag350 free spins

Op Gates of Olympus Super Scatter à €0,20 per spin, winst 35x.

  • storting vanaf €50
Speel nu
Roulettewiel met pijl voor de live-reload op zaterdag
Zaterdag100% tot €150 live

Live-reload op je storting, 35x storting plus bonus.

  • storting vanaf €25
Speel nu
Visser met hengel en gereedschapskist voor de zondagspins
Zondag350 free spins

Op Big Bass Bonanza 1000 à €0,10 per spin, winst 35x.

  • €100 inzet op slots
Speel nu

Hoeveel cashback geeft Betbay elke week terug?

Het percentage hangt af van wat je die week stort: tot €50 is het 5%, vanaf €10.000 is het 20%. Betbay rekent op maandag om 07:00 uur af, met maar 1x inzet.

Een voorbeeld: je stort in een week €400, neemt €50 op en hebt zondagavond nog €100 saldo. Je verlies volgens Betbay: €250. Bij €400 aan stortingen hoort 9%, dus maandag krijg je €22,50 terug.

  • Minimaal €25 verlies en één casinoweddenschap in de week.
  • Maximaal €5.000 per week.
  • Inzetten buiten het live casino, slots tellen volledig mee.

Alle 16 niveaus en de rekenhulp vind je bij de Betbay cashback.

5%10%15%20%5%8%11%14%17%20%€0€500€2.000€5.000€10.000+
16 niveaus: hoe meer je in een week stort, hoe hoger het percentage. As: stortingen van de week.
Jouw niveau9%Terug op maandag€22,50

Vanaf €25 verlies, maximaal €5.000 per week. Verlies = stortingen min opnames min saldo.

Zo werkt de cashback

Welke spellen staan er in de lobby van Betbay?

Alle spelcategorieën

De lobby is ingedeeld in slots, bonus buy, crashgames, jackpots en mystery books. Op de providerpagina staan 18 studio’s, met Yggdrasil bovenaan met 517 spellen.

Betbay noemt zelf meer dan 15.000 spellen. Op de providerpagina tellen we 3.272 titels van 18 studio’s; wat jij ziet, hangt dus af van je land. Voor de inzetvereiste zijn slots het handigst, want die tellen voor 100%. Crashgames zoals Treasure Jet en Plinko Rush hebben een eigen categorie.

Meer over bonus buy en jackpots lees je bij de Betbay spellen.

Spellen per studio op de providerpagina

  1. Yggdrasil517
  2. Wazdan403
  3. Hacksaw Gaming386
  4. Betsoft262
  5. BGaming243
  6. Endorphina232
  7. RubyPlay200
  8. Penguin King168
  9. Novomatic167
  10. BF Games139

Heeft Betbay toernooien en jackpots?

Evoplay-toernooi bij Betbay met nar, kroon en munten

Ja: Betbay organiseert toernooien van spelmakers, bijvoorbeeld van Evoplay, en toont drie jackpotniveaus met een live teller.

Een providertoernooi loopt in fases met een eigen ranglijst. Punten krijg je op basis van de winstmultiplier: zet je €1 in en win je €12,80, dan levert dat 12,8 punten op. Alleen echt geld telt, met een minimale inzet per spin, bij het Evoplay-toernooi €0,30.

Jackpotniveaus bij Betbay

Sensational€500.000
Major€200.000
Big€100.000

Hoe stort je en neem je op bij Betbay?

Alles over storten en opnemen

Storten kan vanaf €20 met directe bankbetaling, kaart of MiFinity; opnemen gebeurt uiterlijk 72 uur na goedkeuring. Per dag kan tot €5.000, per maand tot €25.000.

  1. StortenMethode kiezen in de kassa, eventueel een bonus uit de lijst.
  2. SpelenJe storting minstens 3x inzetten, anders kan Betbay kosten inhouden.
  3. VerifiërenID, adres en betaalmiddel uploaden, controle tot 72 uur.
  4. OpnemenVia de bank of MiFinity, op je eigen naam.

Let op het verschil: Flexepin en CashLib zijn alleen om te storten, en opnemen via de bank kan pas vanaf €100. Alles over duur, limieten en documenten staat bij Betbay storten en opnemen.

MethodeStortenOpnemen
Directe bankbetaling€20 tot €2.000€100 tot €1.000
Mastercard€20 tot €2.000alleen storten
Visa€20 tot €2.000alleen storten
MiFinity€20 tot €2.500€25 tot €1.000
Flexepin€20 tot €250alleen storten
CashLib€20 tot €150alleen storten
  • Mastercard
VIP-tafel van Betbay met speelkaarten en fiches

Hoe word je bij Betbay direct VIP?

Met één storting vanaf €1.000 ben je volgens Betbay meteen VIP. Je krijgt dan een persoonlijke manager, snellere opnames en eigen bonusaanbiedingen.

Niveaus of vaste percentages publiceert Betbay niet. Wat wel bekend is, lees je bij de Betbay VIP-club.

Naar de VIP-club

Veelgestelde vragen over Betbay Casino

Heb ik een bonuscode nodig voor Betbay?

Nee. Je kiest de welkomstbonus bij het storten uit de lijst, een code is niet nodig.

Is Betbay betrouwbaar?

Controleer wat openbaar is: de bonus- en opnameregels staan volledig online, uitbetalen gebeurt pas na verificatie en alleen op je eigen naam, en support is dag en nacht bereikbaar. Lees voor je eerste storting de bonusvoorwaarden.

Wat zegt Trustpilot over Betbay?

De pagina voor betbay.io is niet door Betbay geclaimd en heeft nog te weinig beoordelingen voor een betrouwbaar beeld.

Hoeveel moet ik minimaal storten voor de bonus?

Voor alle drie de stappen van het welkomstpakket €20 volgens de actievoorwaarden.

Hoe vaak moet ik de bonus inzetten?

Volgens de actiepagina 35x storting plus bonus binnen 30 dagen; winst uit free spins ook 35x.

Hoe snel betaalt Betbay uit?

Uiterlijk 72 uur na goedkeuring door de betaalafdeling; daarvoor kan een controle van je documenten nodig zijn.

Is Betbay in het Nederlands?

Nee. De site en de support zijn er niet in het Nederlands; je speelt in het Engels of kiest een andere taal uit het menu.

Is er een Betbay app?

Een app om te downloaden noemt Betbay niet. Je speelt in de mobiele browser, met een eigen menubalk onderaan.

Bronnen

  1. betbay.io, actiepagina’s welkomstbonus stap 1 tot 3150%, 100%, 3 free spins per €1, 35x, 30 dagen
  2. betbay.io, «Weekly Cashback»16 niveaus van 5% tot 20%, max. €5.000, 1x inzet
  3. betbay.io, algemene bonusvoorwaardeninzet €0,50 tot €5, bijdrage van spellen, winstlimieten
  4. betbay.io, kassa (storten en opnemen) en algemene voorwaarden 59 tot 63methoden, 72 uur, limieten, verificatie
  5. trustpilot.com, pagina van betbay.ioniet geclaimd, te weinig beoordelingen

Nagelopen op betbay.io. Acties kunnen wijzigen: de actiepagina en de kassa zijn leidend.

150% tot €1.500+ 150 free spins vanaf €20Speel nu