Naar de inhoud
Pak je bonus
Brandende zeven met bellen en fruit

Inzetvereisten bij Betbay: wat geldt voordat je opneemt

Voor de casinobonussen van Betbay geldt volgens de actiepagina’s 35x storting plus bonus, een inzet van €0,50 tot €5 en een winstlimiet van 6x of 10x je storting.

Op deze pagina9 onderdelen
  1. 01Hoe vaak moet je een Betbay bonus inzetten?
  2. 02Hoe lang loopt een bonus bij Betbay?
  3. 03Hoeveel kun je met bonusgeld maximaal winnen?
  4. 04Welke spellen tellen mee voor de inzet?
  5. 05Wat ziet Betbay als bonusmisbruik?
  6. 06Wat speel je eerst: echt geld of bonus?
  7. 07Hoeveel inzet betekent jouw bonus?
  8. 08Welke voorwaarden gelden voor welke Betbay actie?
  9. 09Vragen over de Betbay bonusvoorwaarden

Hoe vaak moet je een Betbay bonus inzetten?

35x storting plus bonus volgens de actiepagina’s; winst uit free spins 35x volgens de actie (de algemene voorwaarden noemen 20x), cashback maar 1x. Wat bij de bonus in de kassa staat, is leidend.

BonusInzetVoorbeeldBron
Welkom stap 135x (storting + bonus)€50 + €75 = €4.375actie, punt 7
Maandagreload35x (storting + bonus)€25 + €25 = €1.750maandagactie, punt 7
Winst uit free spins35x winst€10 winst = €350bonusvoorwaarden E.1.4
Wekelijkse cashback1x bonus€22,50 = €22,50Weekly Cashback, punt 10

Reken de inzet vooraf om naar spins: €4.375 bij €1 per spin zijn 4.375 spins, in 30 dagen zo’n 146 per dag. Past dat niet in je week, kies dan een kleinere bonus of speel zonder.

Hoe lang loopt een bonus bij Betbay?

De looptijd staat bij elke actie: bij de welkomstbonus 30 dagen, bij free spins 7 dagen, bij de maandagreload en de cashback 7 dagen.

ActieActiverenInzettenBron
Welkom stap 1 tot 3bij het storten30 dagenactiepagina’s
Free spins7 dagen7 dagen geldig, winst 7 dagenbonusvoorwaarden E
Maandagreload7 dagen7 dagenmaandagactie, punt 10 en 11
Wekelijkse cashback7 dagen7 dagenWeekly Cashback, punt 9 en 11

Loopt de tijd af zonder dat de inzet rond is, dan vervallen de bonus en alle winst eruit. Bonussen in «Available» moet je binnen 7 dagen activeren. Noemt een actie niets, dan gelden volgens de algemene bonusvoorwaarden 7 dagen.

Hoeveel kun je met bonusgeld maximaal winnen?

Bij 150% tot 199% maximaal 6x je storting, bij 100% tot 119% maximaal 10x. Uit free spins maximaal €100, uit cashback 5x, zonder storting maximaal €25.

  • €100 storten, stap 1 (150%): winst uit de bonus tot €600.
  • €100 storten, stap 2 (100%): tot €1.000.
  • €20 cashback: winst tot €100.

Wat boven de limiet uitkomt, schrapt Betbay als je de inzet afrondt. Een grote treffer met bonusgeld is dus maar tot die grens iets waard. Zonder actieve bonus geldt zo’n limiet niet, alleen de gewone opnamegrenzen van de kassa.

Welke spellen tellen mee voor de inzet?

Slots 100%, virtuele spellen en Lucky Games 50%, tafelspellen 20%; live spellen tellen niet voor casinobonussen. Een aantal slots telt helemaal niet mee.

  • €100 inzet op slots: €100 telt mee.
  • €100 op virtuele spellen of Lucky Games: €50.
  • €100 op tafelspellen: €20.
  • €100 in het live casino: €0 voor een casinobonus.

De uitsluitingslijst staat in de bonusvoorwaarden onder A.1.5, met onder meer Burning Chilli, Solar Queen en Phoenix. Inzet daarop telt niet mee. Let ook op bonus buy: een bonusronde kopen kost al snel meer dan de toegestane €5 per inzet.

  • Slots100%
  • Virtuele spellen50%
  • Lucky Games50%
  • Tafelspellen20%
  • Live casinotelt niet

Wat ziet Betbay als bonusmisbruik?

Martingale en vergelijkbare systemen, inzetten boven 100% van je storting, meerdere accounts en bonusrondes uitstellen tot na de bonus.

Wat er dan gebeurt, staat in punt 1.18: winst kan vervallen, het saldo inclusief storting kan worden ingehouden en het account kan dicht. Speel bij twijfel gewoon normaal, met een gelijke inzet.

  • Systemen zoals Martingale of inzetten op even kansen: winst kan worden ingehouden.
  • Eerst grote risico’s, dan veilige inzetten om de eis weg te werken: geldt als onregelmatig.
  • Tegelijk op rood en zwart zetten: telt niet mee voor de inzet.
  • Meerdere accounts: bonussen en winst vervallen, het account kan worden gesloten.

Wat speel je eerst: echt geld of bonus?

Eerst je echte geld, daarna het bonusgeld. Er is steeds maar één bonus actief, de rest wacht in «Available».

Speel je zonder bonus, dan gelden alleen de gewone kassaregels. Wil je opnemen voordat de inzet rond is, dan moet je de bonus annuleren. Betbay haalt dan de bonus, de winst eruit en het al ingezette bedrag van je saldo af.

  1. Echt geldzet je eerst in.
  2. Bonusgeldkomt aan de beurt als het echte geld op is.
  3. Volgende bonusstart pas als de actieve klaar is; je kiest hem in «Available».

Hoeveel inzet betekent jouw bonus?

Reken het na met stap 1 of 2: inzet en winstlimiet hangen direct aan je storting.

Om de stappen en free spins te vergelijken, kijk je bij de Betbay welkomstbonus.

Welke storting?
Bonus€150Inzet 35x (storting + bonus)€8.750Max. winst uit de bonus€600

Berekend volgens de actievoorwaarden van Betbay. Controleer voor het storten de actuele voorwaarden in de kassa.

Welke voorwaarden gelden voor welke Betbay actie?

ActieInzetLooptijdLive casino
Welkomstbonus stap 1 en 235x storting + bonus30 dagentelt niet
Free spins (stap 3, di, vr, zo)winst 35x7 dagentelt niet
Maandagreload35x storting + bonus7 dagentelt niet
Wekelijkse cashback1x7 + 7 dagenniet toegestaan
Live-cashback donderdag1x7 dagenlive-actie

De dagen apart lees je bij de Betbay promoties, de weekbonus bij de Betbay cashback.

Vragen over de Betbay bonusvoorwaarden

Welke inzet geldt als de cijfers verschillen?

Wij noemen het cijfer van de actiepagina. Leidend is wat bij de bonus in de kassa staat, voordat je stort.

Wat gebeurt er bij een inzet boven €5?

De spin telt niet mee voor de inzetvereiste en eventuele winst eruit kan vervallen.

Kan ik opnemen met een actieve bonus?

Alleen als je de bonus annuleert; dan vervallen de bonus en de winst eruit.

Zijn de voorwaarden in elke taal hetzelfde?

Ja, bedragen en regels zijn gelijk; bij een geschil geldt de Engelse versie.

Mag ik een bonusronde bewaren voor later?

Nee. Wie een free spins-ronde met actieve bonus start en pas na de inzet verzilvert, verliest de winst.

Kan Betbay een bonus weigeren?

Ja, volgens bonusvoorwaarde 1.2 mag Betbay bonussen aan individuele spelers weigeren.

Wat gebeurt er bij een inzet onder €0,50?

Ook die telt niet mee, en winst eruit kan vervallen. Stel je inzet dus vóór de eerste spin goed in.

Telt een live-bonus ook op slots?

Nee. Een live-bonus zet je alleen in het live casino in, een casinobonus alleen bij casinospellen (bonusvoorwaarde 1.3).

Bronnen

  1. betbay.io, General Bonus Termsstand van de pagina: laatste wijziging 13-2; onderdelen 1, A, C, D, E
  2. betbay.io, algemene voorwaarden 58.3inzet en winstlimieten
  3. betbay.io, actiepagina’s35x, looptijden

Nagelopen op betbay.io. Acties kunnen wijzigen: de actiepagina en de kassa zijn leidend.

150% tot €1.500+ 150 free spins vanaf €20Speel nu